بازی GTA 6 و بازی های کم حجم

بازی GTA 6 و بازی های کم حجم

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

بازی GTA 6 و بازی های کم حجم

بازی GTA 6 و بازی های کم حجم

نزدیک به شش سال است که بازی های کم حجم دانلود میشوند، که آخرین ورود در دنیای مشهور جهان Grand Theft Auto حق رای دادن در Xbox 360 و PlayStation 3. منتشر شد. هرگونه اطلاعات جدید در مورد ورودی جدید ، اینترنت را با شایعات و گمانه زنی ها به عنوان عنوان مورد انتظار پیش بینی کرد. با احتیاط در زیر بسته ها نگه داشته می شود.

در یک پست 11 سپتامبر Reddit که به سرعت حذف شد - به همراه حساب کاربری که آن را ایجاد کرد - برخی از عکسهای جدید به اشتراک گذاشته شد ، آنچه که گفته می شود GTA 6 است.

در حالی که اینترنت به سرعت در حال پرش به هر نوع اطلاعات جدید در مورد آخرین عناوین صنعت بازی های ویدیویی ، Rockstar Games است ، لازم به یادآوری است که اگرچه تصاویر زیر ممکن است معتبر به نظر برسند ، اما آنها را با یک دانه نمک میل کنید.

بیشتر بخوانید: 6 سال از GTA V ، چرا Rockstar GTA 6 را اعلام نکرده است؟

اولین تصویر ظاهراً به بیرون درز می کند ، یک مدل شخصیت را از پشت برجسته می کند. با کشیدن یک جفت عینک آفتابی و قدم زدن در میان آنچه که به نظر می رسد یک منظره شهری است ، تصویر بسیار کمی درباره تنظیم یا دوره بازی GTA بعدی نشان می دهد.
Reddit
اولین مورد از تصاویر منتشر شده.

در پست دوم ، تیراندازی دانلود بازی های کم حجم یک ماشین پلیس در باران را مشاهده می کنیم. ساختن این یکی حتی دشوارتر است اما اگر واقعی باشد ، می توان تصور کرد که این تصویر از یک فیلم سینمایی درون بازی یا به طور بالقوه یک تریلر تیزر آینده است.

سرانجام ، نشتها با یک تصویر گیم پلی مناسب به پایان می رسد. در یک باند فرودگاه ، این تصویر نگاهی اجمالی به مینی نقشه و همچنین یک هواپیمای جت احتمالاً قابل کنترل نشان می دهد
Reddit
این ماشین پلیس چه دوره ای می تواند باشد؟

در حالی که پست دانلود بازی های کم حجم به سرعت حذف شد ، هنوز نمی توان گفت که چقدر ممکن است این تصاویر معتبر باشند. طی چند ماه گذشته نشت بی شمار خاموش شده است ، اگرچه این به معنای نادیده گرفتن نشت در گذشته دقیق نبوده است.

بیشتر بخوانید: نشت داستان جدید GTA 6 کاملاً مجنون است ، اما آیا واقعیت دارد؟

Rockstar Games اغلب کارتهای خود را نزدیک به سینه خود نگه می دارد ، در صورت آماده بودن تریلرها و قطعه های گیم پلی را منتشر می کند. اما این باعث نمی شود هواداران گرسنه از هرگونه اطلاعات جدیدی که می توانند دست خود را بدست آورند ، در اینترنت نترسانند.
Reddit
آیا به جدیدترین نشتها می توان اعتماد کرد؟

همین اواخر دیدیم Rockstar North نقاشی های دیواری Red Dead Redemption 2 خود را حذف کرده و طرفداران این باور را دارند که اعلامیه GTA 6 نزدیک است.

فقط قبل از تأیید رسمی در مورد انتشار GTA 6 فقط زمان لازم است تا آن زمان ، با ردیابی ردیاب خود با آخرین اطلاعات ، مراقب باشید.

دسترسی GTA به امکان دانلود بازی های کم حجم https://gtaexpert.ir/

انتخاب جدیدی از تصاویر GTA 6 که ظاهراً به بیرون درز کرده است ، یک بار دیگر این سوال را ایجاد کرده است که آیا یک کارت بازی یکنوع بازی شبیه لوتو تصویر ویدیویی به بیرون درز کرده است؟

تار؟ بررسی. کمی عکس خارج از مرکز؟ بررسی. تاریک به این نکته که کنتراست باعث می شود جزئیات جزئی قابل تشخیص نباشد؟ شما بتا

این چیزهای مختلفی از اعتبار تصویر ویدئویی به بیرون درز است که همه در یک بسته مرتب بسته شده است - اکنون به طور تصادفی موضوع Reddit حذف شده است - کمان.

خوب ، ما سعی خواهیم کرد برای یک ثانیه جدی باشیم تا بتوانیم از طریق شواهد شانه بزنیم.

تصاویر مورد نظر از طریق Rockstar Games متمرکز شده است YouTuber ، MrBossFTW.

اگرچه آنها در ابتدا از دو صفحه subreddit GTA 6 آمده بودند که یکی از آنها قبلاً حذف شده است (مفید).

شایان ذکر است که اول ، در حالی که امثال Reddit ، 4-Chan و pastebin مطمئناً بالاترین میله های بلند هنگام نشت نیستند. هنوز تاریخچه برخی از تصاویر در خارج از زمان وجود دارد.

فقط به نقشه Red Dead Redemption 2 نگاه کنید و اینکه دو سال بعد بازی های کم حجم دانلود چه کسی واقعیت داشته باشد.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای orkido.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:orkido.ir | نقشه سایت